Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

TARABA Nieruchomości

Studencka 6 Kraków

Mapa

12 411 18...

12 411 18 96

501 738 997

605 416 930

biuro czynne: otwarte teraz do 17:00

Chcesz sprzedać nieruchomość?

17

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia TARABA Nieruchomości

Filtruj

1 455 000 zł71 m² 20 492,96 zł/m²

Bartłomiej Taraba

Bartłomiej Taraba

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Rezerwacja - klasyczne 2 pokojowe stare miasto ulica pawlikowskiego Oferta na wyłączność. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej...

Szczegóły ogłoszenia

8 347 500 zł556,50 m² 15 000 zł/m²

Bartłomiej Taraba

Bartłomiej Taraba

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 556,5 m2 Kraków zabłocie Do sprzedania nowoczesna przestrzeń użytkowa w dzielnicy Zabłocie. Mieści się na 3 kondygnacjach...

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł44,66 m² 15 405,28 zł/m²

Taraba Nieruchomości

Taraba Nieruchomości

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2 pokojowe kompaktowe mieszkanie rejon os. Oficerskiego Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w rejonie os. Oficerskiego. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

731 760 zł30,49 m² 24 000 zł/m²

Bartłomiej Taraba

Bartłomiej Taraba

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Nowe 30 metrowe z balkonem stare miasto ulica krowoderska Atrakcyjne mieszkanie typu Studio położone na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy przy...

Szczegóły ogłoszenia

950 110 zł38,78 m² 24 500 zł/m²

Bartłomiej Taraba

Bartłomiej Taraba

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nowe 39 metrowe stare miasto ulica krowoderska Zgrabne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze (z windą) w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38,80 m² 56,70 zł/m²

Taraba Nieruchomości

Taraba Nieruchomości

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 39-metrowe krowodrza ulica prądnicka Do wynajęcia przestronne mieszkanie 1 pokojowe przy ul. Prądnickiej. Znajduje się na 3 piętrze w 3...

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł29,85 m² 17 252,93 zł/m²

Taraba Nieruchomości

Taraba Nieruchomości

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Zgrabne, kompaktowe 1 pokojowe 30m2 os. Widok Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku położonym na os. Widok przy ulicy Na Błonie....

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł90 m² 22 000 zł/m²

Bartłomiej Taraba

Bartłomiej Taraba

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Klasyczne 3 pokojowe stare miasto ulica pawlikowskiego Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy przy ulicy Pawlikowskiego, cichej...

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

Taraba Nieruchomości

Taraba Nieruchomości

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 40-metrowe ulica chopina tuż przy agh Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Jest położone na 2 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł86,54 m² 22 186,27 zł/m²

Bartłomiej Taraba

Bartłomiej Taraba

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

PO remoncie 86 metrowe stare miasto ulica wenecja Do sprzedania piękne 3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze 2 piętrowej kamienicy przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł46,30 m² 29 157,67 zł/m²

Bartłomiej Taraba

Bartłomiej Taraba

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1891

Rezerwacja - wyjątkowe 46 metrowe stare miasto ulica pijarska Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej zabytkowej kamienicy przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

2 120 000 zł146,20 m² 14 500,68 zł/m²

Taraba Nieruchomości

Taraba Nieruchomości

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2001

Oryginalne, 3 poziomowe 146,20m2 mieszkanie + 2 balkony ul. Radzikowskiego - umowa na wyłączność. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 146,20m2 znajduje...

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52,55 m² 16 745,96 zł/m²

Taraba Nieruchomości

Taraba Nieruchomości

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe, klasyczne z dużą loggią krowodrza rejon ul. Urzędniczej Mieszkanie jest usytuowane na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku (bez windy)...

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł52,51 m² 18 091,79 zł/m²

Taraba Nieruchomości

Taraba Nieruchomości

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

- rezerwacja - widokowe 2 pokojowe z loggią stare miasto ulica dietla oferta na wyłączność Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze (z windą) w 6...

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55,90 m² 11 985,69 zł/m²

Taraba Nieruchomości

Taraba Nieruchomości

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2 pokojowe z garażem prądnik czerwony ulica strzelców oferta na wyłączność - Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku...

Szczegóły ogłoszenia

929 530 zł37,94 m² 24 500 zł/m²

Bartłomiej Taraba

Bartłomiej Taraba

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nowe 2 pokojowe stare miasto ulica krowoderska Zgrabne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze (z windą) w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij